Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kísértetjárás Connecticutban...

Strat adale kérdése:

Kísértetjárás Connecticutban hasonló filmek?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen film ami tényleg le kötött, horror szempontjából, tudom hogy van második része, de hát feliratosan horror filmet nem tudok nézni..

Szóval hasonló filmeket tudtok mondani? Vagy esetleg amit titeket személy szerint be paráztatott?

De jöhetnek, az árva című filmhez hasonló filmek is.

20F mielőtt meg szólaltok hogy ilyen idős koromban is meg ijedek, igen ezen a filmen tényleg eléggé paráztam, és még keresek ilyen filmeket :)



2013. aug. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán az egyik legsemmirekellőbb horror amit valaha láttam.

Szerencsére nem sok hasonlót ismerek.


Ha tényleg jó horrort akarsz:

-Ördögűző (1973)

-Ragyogás (1980)

-A dolog (1982)

-A köd (2007)

2013. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a köd? Ez komoly? Nem tudtam végig nézni annyira unalmas, ragyogás stb, nem szeretem a retro filmeket :/
2013. aug. 1. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A Köd-ből több is van, azért írtam évszámot. Ez a The Mist, a Darabont féle. Kiváló film!

Nagy hiba nem szeretni a régi filmeket, sokkal nagyobb élményt nyújtanak az esetek túlnyomó többségében, mint a mai töménytelen mennyiségű szemét film.

2013. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett a Kísértetjárás Connecticutban. Emellett a másik, ami szerintem nagyon jó volt a Hívatlan vendég.
2013. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!