Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Totál szívás (Breaking Bad)...

Totál szívás (Breaking Bad) c. sorozat 4. évadához készült magyar szinkron?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak az elso 3 evadhoz keszult eddig magyar szinkron
2013. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Totál szívás, mint valami zs kategóriás sitcom, ennél a címnél már csak a szinkron rosszabb.
2013. aug. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen megkéne botozni azt aki ezt a címet kitalálta.Mondjuk a szinkronban csak Walt hangja ami nagyon nem passzol a többi jó szerintem.
2013. aug. 11. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg kiváló a szinkron. Ha ti olvasni akartok egy filmet akkor rajta! Úgy utálom ha valami kretén leszarozza egy anyanyelvén készült szinkront. Csinálj jobbat apafej!
2013. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is jó a szinkron.Most biztos fognak jönni a majmok,hogy tanulj nyelvet meg stb..de olyan szinten nem leszek sose,hogy egy komoly történetet,gyorsabb párbeszédeket rögtön fordítsak mihelyt kiejtik,úgy hogy jó.
2013. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kiváló lett a szinkron. Sosem értettem,miért kell fikázni a magyar szinkront...
2014. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23%
mert ha beszéled a nyelvet, akkor hallod, hogy sokmindent szarul fordítanak le, és a szinkronszínészek játéka is messze elmarad az eredetitől.
2014. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!