Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Parfüm-egy...

Mi a véleményetek a Parfüm-egy gyilkos története c. -ű filmről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett. először nem tudtam hova tenni a palit, de a végére megértettem(mondjuk a legvégén nem nagyon tudtam, hogy mitől fetreng mindenki:D). szerintem isteni film!!! 20L
2009. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en eloszor a konyvet olvastam el igy a film nem teteszett annyira. en ajanlanam neked hogy olvasd el a konyvet. hidd el megere mert nagyobb elmeny mint a film. nekem ez az egyik kedvenc konyvem
2009. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zseniális!
2010. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A könyvet nem olvastam, nekem a filmet ajánlották megnézésre - de a könyvet is dícsérve.

Nos, először azt hittem, mivel hosszú a film, így vontatott lesz, de egyátalán nem volt az. Szépen, tudatosan volt felépítve, és úgy kétharmadánál csak úgy nyüzsgött az egész. Utána aztán kezdtem elveszni benne, mikor az ítéletet hajtották volna végre... Végül nem derült ki számomra, miért kellett a gazdáját felakasztani és mégis hogy engedhették szabadon őt, utoljára pedig, hogy miért "tűnt el", "halt meg". Picit furálom a filmek ilyenmódi befejezését... mindenesetre jó volt!

2011. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Utána aztán kezdtem elveszni benne, mikor az ítéletet hajtották volna végre... Végül nem derült ki számomra, miért kellett a gazdáját felakasztani és mégis hogy engedhették szabadon őt, utoljára pedig, hogy miért "tűnt el", "halt meg". Picit furálom a filmek ilyenmódi befejezését... mindenesetre jó volt!"



Akkor neked is üzenem, meg a másik válaszolónak is, aki nem értette:


Grenouille célja az volt, hogy létrehozza a Tökéletes Parfümöt, ehhez kellettek a lányok illatmintái. Létrehozta és az utolsó lány volt a legszebb, az ő illata volt a legbolondítóbb. Miután megalkotta a parfümöt, az mindenkit megbolondított, mert szinte elélveztek tőle, és mivel magán használta, ezért angyalnak látták és imádni kezdték. Ezért -mivel ő nem lehetett a bűnös- keresni kellett egy bűnbakot, aki Druot lett.

2012. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!