Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani a hangulatom...

Tudnátok ajánlani a hangulatomhoz illő filmet?

Figyelt kérdés
Valami hátborzongató, sötét hangulatú sorozatra, vagy filmre vágyok, ami azért nem olyan vérfürdő típusú horror film, jó lenne, ha lenne benne valamilyen romantikus szál, lehetőleg fiatalokról...

2013. júl. 27. 18:31
 1/5 anonim válasza:
Ott van a Pretty Little Liars a Vámpírnaplók, Teen Wolf, Titkos kör, True Blood, Szépség és a Szörnyeteg, Emberbőrben. Nekem személyes kedvencem a Pretty Little Liars 4 lányról szól akit zaklat egy rejtélyes ideges aki minden titkukat tudja.. nem éppen a leg ilyesztőbb és nem véres de izgulós és érdekes sorozat bár feliartosan van csak.
2013. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Twilight:) örök kedvenc
2013. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2.válaszoló: tudom, hogy sokan imádják, de én nem szaporítom a tömeget... Nekem túl nyálas és irreális a sztori.. :)

2013. júl. 28. 23:52
 4/5 Mómóka16 ***** válasza:
Ha vért akarsz látni néz horrort például texaszi lánc fűrészes vagy az ilyen fűrész stb szinte minden horrorban van vér
2013. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Mómóka16!

Köszönöm válaszod, bár szerintem legközelebb figyelj oda jobban egy kicsit: "ami azért nem olyan vérfürdő típusú horror film". Persze csak egyetlen szócskáról van szó, ami betudható akár fáradtságnak is. ;)

2013. aug. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!