Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a két szerb...

Mi a címe annak a két szerb sorozatnak, ami a B59-en és a PTC1-on szokott menni?

Figyelt kérdés
Az egyik népies, szerb környezetben játszódik, a másik egy hajón. Múlt héten kedd este láttam mindkettőből egy-egy részletet, de a címükre nem emlékszem.
2013. júl. 27. 16:51
 1/3 anonim válasza:

Barátom...

nincs B59 tv adó.

csak B92. ;)


Remélem ez az egyik:

[link]


Biztos, hogy az a "népies környezetben" játszódó a RTS1-en volt?

2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az! Köszi. Közben rájöttem én is, hogy elírtam az adó nevét, valamiért rosszul jegyeztem meg.

Úgy rémlik, hogy az RTS1-en volt a másik, de most már elbizonytalanodtam én is...

2013. júl. 29. 12:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt a részt láttam belőle, amikor egy idős ember meghal, és körülötte van 1-2 rokon(?). Volt ott egy férfi, meg egy nő, a rész végén meg a férfi kiment a ház elé, ebből tudta a többi távol lévő ember, hogy mi történt. Ennyire emlékszem.
2013. júl. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!