Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évadot élhet még meg a...

Hány évadot élhet még meg a Barátok Közt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy interjúban a készítő még tíz éveket említ, és lehet van is annyi benne. Hiszen népszerű, stabil és magas nézettsége van, megfelelő idősávban van ahhoz hogy elegen láthassák. Van amikor ennyi is elég, a producer is abban látja a siker titkát, hogy kellően korán indult a műsor, és akkoriban nem volt sok választás hogy mit nézz. Kialakult a stabil közönség amit ennyi idő után is tartani bírnak.

Nálunk még olyan sincs hogy a színészek évről évre több gázsit kérnének, a válság miatt inkább még kevesebbet is kapnak így örülnek ha dolgozhatnak.

Ha megszűnne, az sem a történet elöregedése miatt lenne, hiszen azt lehet a végtelenségig nyújtani, hanem valószínűbb hogy gazdasági problémák állnának mögötte. Vagy pedig drasztikus nézettségesés kellene hozzá, de ilyen sem jellemző jelenleg.

2013. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ha mondjuk a Dallasból indulunk ki . Mennyi évet kibírt aztán leállt . De most visszajött . Előfordulhat ilyen is . Viszont mivel mindig jönnek új szereplők , ezért új szerelmek új viszájok is következnek ebből ami megint elindít egy cselekményszálat és így tovább ... :)
2013. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a végtelenségig tudják húzni.
2013. júl. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd mikor a Timikének is unokái lesznek, talán befejezik...
2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5 évig még biztos hogy lesz. De sokaktól hallom hogy már elvontnak tartják még néha én is. Igaz én csak 8 éve kezdtem el nézni, én nézem nekem bejön mint unaloműző, csak a gond akkor van ha valaki nem lát pár részt és akkor teljesen kiesik neki az egész történet, sokan ilyenkor hagyják abba a nézését. Ameddig van kisütni valójuk a rendezőknek addig tuti élni foga sorozat, de előbb utóbb ez is kifog égni.
2013. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!