Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki ismeri a High School DxD...

Aki ismeri a High School DxD -t és tudja 2. évadja most megy és várja a 4. részt a High School DxD New -ből és nem tudja mikor lesz fenn?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mutatja mikor adják ki és igy várhatóan ki lehet számolni hogy elösször angol felirat lesz és rá pár napra a magyar is elkészül.

Én nagyon megszerettem ezt a sorozatot és örülök hogy van folytatás és ha te is igy vagy vele és várod az új részt itt kiderül mikor lesz: [link]



2013. júl. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

xD Van egy jobb oldal ahol minden szezonálisat jelez, csak hogy tudd: [link]


Amúgy ez hirdetés de végülis mindegy, múlt héten is azonnal fentvolt szinte a raw, félnapon bellül meg az angol sub.

2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Én nagyon megszerettem ezt a sorozatot és örülök hogy van folytatás "


Akkor tényleg örülhetsz, mert ez az évad csak még 2 kötetet fog a novelből feldolgozni, vagyis még marad 11 kötetnyi anyag, szóval még ezen kívül ilyen tempóban 5évad jöhet. Persze ebbe majd a BD eladás is belefog szólni.

2013. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a kedvenc animém lett de kár , hogy nem csinálnak belőlle olyan túlzottam sokat .. sőt kevés is szerintem..! :/
2013. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!