Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ! SPOILER! Az új Farkas...

! SPOILER! Az új Farkas filmben mivan a stáblista után? Azt már nem láttam, de hallottam, hogy volt. Nagyjából azt is tudom mi, de akkor nem nagyon értem most ez nem az X-men Ellenállás vége után játszódik?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt még nem láttam csak az elsőt. Az első Wolverine film előzmény volt, sztem ez is az, mivel Wolverine az egyik legidősebb mutáns.


Közben googleon ránéztem és azt írják,h nem előzmény, hanem a 3. rész után játszódik.

2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tudom :) ezt írtam hogy tudom, hogy a 3. rész után játszodik és ezért nem értem a végét.
2013. júl. 26. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy egy 2 évvel későbbi jelenet, és szerepel benne Magneto.
2013. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 smile44 válasza:
Én sem értettem... ha a harmadik után játszódik akkor a Professzor?? És amit mond? Zavaros. :/
2013. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mért mit mond?
2013. júl. 30. 11:49
 6/6 F.O.C. válasza:
2 dolog van a stáblista után. 1. mikor évvel később Logan egy repülőtéren van és találkozik Magnetoval illetve a Professzorral. Mind a kettő visszatérése az ellenállás vége végén van. És utalnak az idén májusban megjelenő X-man az eljövendő múlt napjaira. A másodikat pedig kevesen tudják. A Farkas végén extra jelenetekben van, mikor a szamuráj csajtól megkapja a képregénybeli ruháját (sárga-kék ruha). [link] A CineStar oldalán pedig megtalálhatod a videót: [link]
2014. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!