Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a Star Wars-bol ki...

Yoyo123 kérdése:

Nektek a Star Wars-bol ki volt a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés
Bármelyik részből...(nekem Darth Vader) Nektek??

#Wars #yoyo123
2013. júl. 25. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10

Éppen a régi trilógia Sötét Nagyurára gondolok amikor felteszem a kérdést hogy egy ilyen gyenge és gyáva rabszolga hogyan lehet bárkinek is a kedvence?

2013. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyenge és gyáva? Gyáva mert nem mer, gyenge pedig mert nem tud ellenállni a Sötét Oldalnak, az Uralkodónak? Igaz lehetne, de a végén még is megteszi, pedig gondolom a Sötét Oldaltól nem sokan tudtak elszakadni, de neki mégis sikerült, ez meg épp azt jelenti, hogy erős volt, és fia életéért feláldozta magát, ez pedig azt, hogy bátor volt.
2013. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12

Azért gyenge és gyáva mert Sidious rabszolgája.

Nincs meg benne az ami a többi Sithben hogy megölöm a mesterem és átveszem a helyét.

2013. aug. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁ nem ölte meg a mesterét istenem te ennyire KO vagy? Nem hogy a sith mesterét is megölte,de még a jedi mesterét is, de ő nem rabszolga ő az igaz akarat és a jó megtestesítője a filmben aki szinkronizálta ő is minden hanglejtésével utal erre, hogy hű legyen..de minek is magyarázok én hiába.
2013. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

Megölte a mesterét,de nem azért hogy átvegye a helyét.

Vader egy bizonytalan személy,aki nem tudja eldönteni hogy melyik oldalon akar állni.Nem azért állt a Sötét Oldalra mert rossz akart lenni,nem akart Sith lenni,azért állt a Sötét Oldalra hogy megmentse Padmét.

Miután kiderült számára hogy nem sikerült megmentenie sőt ő volt az aki a halálát okozta akkor meg behódolt Sidiousnak és a Sötét Oldalon maradt.

Te ennyire KO vagy?

2013. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14

És igen,Vader csak rabszolga.

Nem egyenlő felekként uralkodnak Sidioussal,de még csak nem is mester tanítványként.Több helyen is említik hogy amikor Obi Wan legyőzte a Mustafaron és Sidious megérkezett oda és látta hogy mennyire elintézték,egy pillanatra megfordult a fejében hogy hagyja meghalni,hiszen ilyen állapotban nem lehet megfelelő utódja.

De végül mégis megmentette az életét,viszont csak addig akarta megtartani Vadert amíg nem talál egy erősebb tanítványt.

Az egyik jelöltje Starkiller volt a másik Luke.

2013. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vader sosem állt a sötét oldalon, te jó ég..és a mesterét szeretetből ölte meg mármint Palpatinet, de valszleg Obit is, ha ez nem jön le akkor pattan olvass egy kis Sarte vagy Pynchon vagy nem tudom de...ez már nem jó ha ennyire nem megy.
2013. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Szerintem próbálj elöbb egy kis észt összeszedni valahonnan és azután próbálj meg válaszolni.

A Star Wars nem csak a filmekből áll.Gondolom te csak azokat láttad.

És de igen Vader a Sötét Oldalon állt.Különben miért ölt meg annyi Jedit?Miért ölte meg annyi emberét?Luke is mondta neki a filmben hogy érzi benne a vívódást.A vívódást a Sötét oldal és Mestere illetve a Fia és a Jó Oldal között.

Ez a vívódás csak akkor kezdődöt benne amikor tudmosát szerzett Luke létezéséről is.

PL.:5 rész amikor kikapcsolják az Ezeréves Sólyom Hiperhajtóműjét,de R2T2 visszakapcsolja és sikerül elmenekülniük.Abban a pillanatban látszik az emberei arcán a félelem hogy itt aztán most bünti lesz.De Vader csak a Sólyom után néz,és hátratett kézzel elballag.Ott láthatjuk hogy Vader már nem teljesen Vader visszatért egy kicsit benne Anakin is.Ez is nagyon fontos hogy miután Vader a Sötét Oldalra állt már Darth Vader volt és nem Anakin Skywalker.Sidioust sem Darth Vader ölte meg hanem Anakin Skywalker azért ez A Jedi Visszatért a 6. rész címe is.

Ha ez nem jön le akkor pattan olvass egy kis Sarte vagy Pynchon vagy nem tudom de...ez már nem jó ha ennyire nem megy.

2013. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne az érdekeljen hogy hány éves vagyok.

Inkább próbáld meg nem felületesen szemlélni a dolgokat,és a felületes szemlélesed miatti rossz következtetésed ne eredményezze azt hogy abba a hitbe kergesd magad hogy te jól látod az adott kétdésre adandó választ míg a többi idióta hülyeséget beszél.

2013. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#16


Lehet hogy én tudom rosszul, de Starkiller-ről csak Vader tudott. Ezért is kapta azt a parancsot, hogy mindenkit öljön meg aki meglátja őt, még a birodalmiakat is.

2013. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!