Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ban Owen bácsi és...

A Star Wars-ban Owen bácsi és Beru néni, hogy hogy nem ismerte fel C-3PO-t?

Figyelt kérdés
Az 1. és 2. rész között eltelt időben végig ott volt a családdal kb 10 évig, egészen addig még el nem ment Anakinnékkal. A 4. rész elején, amikor Luke megveszi a két droidot, miért nem ismerték fel?

2013. júl. 25. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem azért, mert új, aranyozott burkolatot kapott, ráadásul minden ilyen 3PO protokoldroid egyforma, akkor is, ha C-3PO-nak különlegesebb tulajdonságai is vannak. A 3. részben törölték a memóriáját, ezért nem tudta emlékeztetni Owenéket. Meg szerintem nem igazán érdekli Owent és Berut az, hogy milyen droidjaik vannak, csak legyenek (bár lehet, hogy most nagy baromságot írtam).

2013. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert az Új remény készítésekor még nem gondoltak az előzményekre
2013. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Bocsánat ha hülyeséget írok, de az 1. és 2. részben szóba sem kerülnek Owen bácsiék. Csak Luke-ot adják oda nekik a 3. rész végén. Ők nem találkoznak C-3PO-val. Anakin rakja őt össze az első részben (és előzőleg), majd otthagyja édesanyjának, majd valahogy visszakavarodik hozzá, és aztán töröltetik a 3. részben a memóriáját (a végén). De Owen bácsiékhoz nem kerül ez idő alatt a droid. (különben R2D2 emlékezne rájuk, lévén hogy neki nem törölték a memóriáját. De egyébként ha feltételezzük, hogy találkoztak is vele (ami szinte kizárt, hiszen Leia-ék szolgálatában voltak), a 3. és 4. rész között kb 17-23 év telt el, tehát Owen bácisék százas, hogy nem emlékeznek rájuk, de ebben az esetben viszont hogy a fenében kerültek volna arra a "diplomáciai" űrhajóra? Szerintem ekkor találkoztak velük először. Bocsánat a kisregényért.
2013. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2. részben benne van Owen és Beru is, amikor Anakin elmegy megkeresni az anyját, és akkor találkoznak C-3PO-val is aki ott élt együtt Owen-el és Beru-val, meg Anakin anyjának az élettársával. Szóval C-3PO kb 10 évig ott volt velük.
2013. júl. 30. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De abban a világban egy droid nem nagy dolog, és nekik kis millió (tudom hogy túlzok) droidjuk volt.
2013. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most tegyük fel, van egy szürke Skoda Octaviád, amit elvisz féltesó, majd több, mint húsz év múlva újra lesz egy Octaviád, csak az bézs színű. Felismernéd, hogy az pont ugyanaz az Octavia?
2017. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!