Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Resident Evil filmek mennyir...

A Resident Evil filmek mennyire kapcsolódnak a játékokhoz? Meg merjem nézni őket?

Figyelt kérdés

Kislánykorom óta nagy RE rajongó vagyok, imádom a játékokat. Viszont anno az első Kaptár filmben óriásit csalódtam, köze nem volt a játékokhoz, de ha jól emlékszem, még a karakterkhez sem. Ez a későbbi filmekben sem változott?

Van bennük egyáltalán bármilyen szereplő az eredetiek közül? Félek megnézni őket, mert nem akarom látni ahogy a régi nagy kedvenceimet (pl. Leon-t, Claire-t, Jill-t) teljesen elmásítják. :/



2013. júl. 24. 11:59
 1/2 anonim válasza:
Ha az első rész nem tetszett akkor valoszíűleg a többi sem fog. A jill szerepel a 2. részben azt szerintem megnézheted nekem tetszett a 2. rész. 3-5. szerintem már pocsék filmek. Ha jól tudom akkor a 4.ben szerepel Chriss és Claire (ebben nem vagyok biztos), és benne van Wessker is de olyan rossz a színész, hogy azt fáj nézni. Az 5. részben pedig benne van Ada, Leon, Barry. Szerintem ne nézd meg mert csalodni fogsz. Maximum még a 2. részt nézd meg bár lehet, hogy az se fog tetszeni, hiszen az első a legjobb.
2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a "resident evil" történet inkább a játékokban él és a film igazából csak egy esemény átvezető sztori alice szemszögéből,az animációk pedig azoknak készült akik egy játékot se játszottak,és hogy képbe legyenek bizonyos karakterekkel akik az igazi főszereplők.
2015. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!