Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 3D-s szemüveg amit a moziba...

A 3D-s szemüveg amit a moziba kapunk miért nem jó itthon?

Figyelt kérdés
néztem már képeket ami "3D-s" nemtudom de lehet én vagyok hülye elismerem de hogy hogy nem látom 3D-ben? a szemüveget a moziban kaptam de igazábó nem ez az egyik piros másik kék hanem újjabb fajta nemtudom elmagyarázni :D nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy nem használ itthon?:D egy filmnél lehet h használna? vagy hogy van ez?:D segítsetek mert nem hagy nyugodni :D

2013. júl. 22. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szemüveg az? Nem tudsz róla képet?

Nekem kék-piros, és itthon is működik.

2013. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan mozi ahol még a kék-piros szemüveget adják?
2013. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 doni1201 ***** válasza:
100%
Master Image típusú 3D-s szemüvegeket, amiket a Cinema City mozikban adnak azok használhatók passzív rendszerű 3D-s tévékhez/monitorokhoz. De 2D-s monitorral vagy TV-vel hiába próbálod, nem fog működni...
2013. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óh.. hát kár na azért jó tudni :D ez is Cinema Citys.. amúgy utánanéztem olyasmi szemüvegem van amit polarizált szemüvegnek hívnak vagyis képen úgyláttam úgynézki.. :D hát na mind1 ha ezzel sehogy nem nézhetek akkor ez van de legalább tudom:D köszönöm:)
2013. júl. 22. 16:43
 5/6 Lord Keri ***** válasza:
100%

Három fajta 3D technológiát használnak!


Az egyik a régi hagyományos ami még a 2D megjelenítőknél volt használatos, a szokásos piros, kék lencsés szemüveg.


A moziban a passzív 3D szemüveget használják, ilyen technológiát használnak pl az LG Cinema 3D tv-k.


A harmadik az aktív 3D ebben az esetben elektronika van a szemüvegben, ilyet használnak pl a Samsung tv-k.



Szóval a mozi szemüveget kizárólag olyan eszköznél tudod használni ami passzív 3D technológiával állítja elő a képet.

2013. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
itt írtam már hasonló témában választ: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..
2013. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!