Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmekben csalódtatok a...

Mely filmekben csalódtatok a leginkább?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,hogy nagyon vártatok egy filmet vagy az egész környezetetek arról beszélt, netalántán egy klasszikusnak kikiáltott film volt az ami csalódást okozott. Melyik film volt ez és mi váltotta ki ezt az érzést?
2013. júl. 20. 03:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Twilight, A burok. Mindketto rettenetes. Most ne tamadjatok le, szeretem a Twilightot, meg is van a 4 konyv meg minden. De a film bena.


2012- dogunalom, pedig alig vartam, hogy megnezhessem.

2013. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az új halálos iramban , nem elég hogy már nem a kocsikról szól a film de hogy ilyen gagyi számítógépes effekteket tettek bele meg mindenki meghal ha megbotlik egy fűszálba de a főszereplőn átmegyegy egy repülő és semmi baja...

A burokba énis csalódtam , mindenki mondta milyen jó de majdnem elaludtam rajta, a másnaposok 3 ról meg már neis beszéljünk, bár igaz annak a 2. része se volt valami nagy cucc.

2013. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 DukePool válasza:
Az új halálos iramban pont hogy nem a CGI volt a főszerep. Rengeteg jelenetet vettek fel élesben, erre pont hogy büszkék is voltak. Legközelebb tájékozódj.
2013. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A csodálatos pókemberben és az alkonyatban csalódtam.A pókemberből mind a 3 film jó volt,de ez rohadt béna lett.Az alkonyatról pedig végig áradoztak,hogy milyen jó,ezért elkezdtem nézni,de 20 percnél tovább nem bírtam,annyira irritáló,ahogy beszélnek benne,mintha agyhalottak lennének,csodálom,hogy nem zombik a főszereplők
2013. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nagyon egyetértek!
2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Műkincs vadászok.Volt benne egy két jó poén de én azt vártam hogy megfájdul majd a hasam röhögéstőp mert vigjáték volt àlitolag!Hát eredménye az lett hogy nem nagyon maradt meg a film bennem!Nem rossz csak ennek az elvarasnak nem felelt meg!:D
2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Fészkes fenevadak. Mindenki írta hogy mekkora film. Hát én meghagyom nekik.


Jurassic Park 3. Teljesen indokolatlan a történet. Látszik hogy nem áll mögötte egy Michael Crichton regény. Persze azért megnéztem, moziban elment. :)


A twilight-ban nem csalódtam. Tudtam hogy rossz lesz... De hogy ennyire



De a legnagyobb csalódás a Hadak útján. Mint rendezésben, mint zenében. Szerintem John Williams elment nyaralni, előtte kiadta ukászba a bedolgozóknak hogy gyorsan dobjanak össze valami fost. :)

2014. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!