Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtalálnátok nekem egy filmet?

Megtalálnátok nekem egy filmet?

Figyelt kérdés
Van egy film, amit régebben láttam és sajnos nem emlékszem a címére. Örülnék, ha valaki esetleg tudna segíteni! A film 2 fiatal (20-as éveikben járó) fiúról szólt. Az egyiknek volt egy barátnője, a másik meg folyamatosan más és más lányokkal ismerkedett. Egy nap viszont - ha jól emlékszem - egy létráról leesett a mindig a csajokat hajkurászó fiú és amputálni kellett az egyik lábát. Először magába omlott, de utána próbált talpra állni és teljes életet élni. A barátja volt barátnője segített neki ebben, aki meg is tetszett neki idővel és beleszeretett. De hiába próbálta elfogadtatni magát másokkal, nehezen tekintettek rá teljes értékű emberként. És ennek a fiúnak az életét és a nehézségeit vetíti végig a film, ha jól emlékszem talán német alkotás. Esetleg ötletek?!

#film #német #három fiatal
2013. júl. 20. 01:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!