Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a filmet?

Valaki ismeri ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Egy nőről szól aki könyvet ír,elkezdenek furcsa dolgok történni vele,és átkerül egy "másik világba",ahol minden elkezd elpusztulni(valami elfeledett dolgok világa).

Egy kislány segít neki,elmondják hogy merre tud kijutni és a lány a végig kíséri.

Átmennek többek között egy olyan helyen ahol a meg nem született gyerekek vannak,azok a holtak akikről megfeledkeztek.

Ha jól emlékszem valami fekete hajú nő üldözi őket.

A végén kiderül hogy az öreg aki az útbaigazítást adta a nagyapja,a kislány pedig az övé lett volna,csak elvetette,a legvégén pedig ahogy visszajut a saját világába elkezd csörögni a telefon és meglátja saját magát.



2013. júl. 18. 19:35
 1/4 Lord Keri ***** válasza:
100%

Bár nagyon régen láttam, de valamiért ez a film ugrott be. Remélem jól tippelek


Re-Cycle

[link]

2013. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen,ezt kerestem:)

köszi!

2013. júl. 18. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Remek film. :) Szoktam itt ajánlani másoknak.
2013. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg remek film,de olyan hihetetlenül szerencsés vagyok hogy azóta se találom:"D
2013. júl. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!