Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek amiket...

Melyek azok a filmek amiket Halloween-ra jó lenne megnézni?

Figyelt kérdés

Egyedül leszek itthon Halloweenkor, ezért szeretnék félni. Ti mit ajánlanátok, amitől még pislogni se mersz.. ami olyan durva, h este még aludni se tudsz.


(Már ha létezik ilyen film)


2009. okt. 20. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet nem igazán halloweeni, de ajánlom a Kört, a Spirált, és a Kör 2-t(természetesen mindből az eredeti japán változatot, mert az amerikai átdolgozás szerintem(!) közel nem olyan jó, nagyon ellaposított), nagyon jó filmek, de meg kell őket érteni, nem igazán horror amúgy, inkább thriller.
2009. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ajánlom az átok 1,2,3at, a hannibált, és a rémálom az elm utcában-t!
2009. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok horroros, még egyszer sem láttam igazándiból. Ennek több oka is van. Kiskoromban a tesóm nézte a Sikolyt (nem tudom miről szól, vicces-e vagy nem, de az álarc örökre megmarad bennem, 4 évesen elég ijesztő), nem jött ki velem játszani csak ha azt végig nézi. Leültem mellé és néztük. Nagyon rossz volt... Azóta nem nézek


Na de a kérdésre válaszolva. EGy táborban az egyik gyereknek elmesélték a Tükrök című filmet. Nem voltam ott, de mikor lekapcsolták a villanyt a srác mindenhol tükröket látott, és sírógörcsöt kapott. Orvos (tábori) jött ki hozzá. Hallani is szörnyű volt. A szomszédban voltunk. A gyerek üvöltött, azt hittük valami rohama van. Iszonyatos volt.

Nézd meg ezt.

2009. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Tükrök c. film nem egy nagy szám (nem rossz, de azért nem egy was ist das). Nézd meg a Rózsa vére c. filmet/sorozatot (azt hiszem 4 részes sorozat, együtt kb. 4 óra) vagy a Halálos hallgatás-t. Nagyon jók.
2009. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó filmet.. valamelyiket már kezdem is letölteni.
2009. okt. 26. 10:15
 16/16 anonim válasza:

Ajánlanám az ÁTOK 1.2...rohadt durva és félelmetes szval ne egyedül nézd:D

Akkor ha ilyen kis piti filmre vágysz akkor nézd meg a Haloowin Town-1-2(Boszorkányváros) ez non semmi , de jó a film jha és ez Disney film

2009. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!