Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot tudtok...

Milyen sorozatot tudtok ajánlani? ( lent sorolom miket láttam eddig és hasonlóan jókat szeretnék :D)

Figyelt kérdés
Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Beauty and the beast, Make it or brake it, Skins, The O.C, Pretty Little Liars, One Tree Hill, 90210, Glee, The Lying game, The Carrie diaries, How I Met Your Mother, New Girl, Awkward, Jóbarátok, True blood, 10 dolog amit utálok benned, The Secret Circle, Fringe. Szóval így ezeket nagyjából vagy néztem vagy ismerem és ezen kivül szeretnék jókat ha lehet:D

2013. júl. 17. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Revolution? nekem tetszett bár kinek milyen izlése van :)
2013. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem hallottam róla de akkor utána nézek, köszi:)
2013. júl. 17. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Teen wolf

Supernatural <3

2013. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Supernatural-t én is mindenképp ajánlom. Ezenkívül a Misfits is szerintem nagyon jó. (Olyan Skins-es kicsit, bár vaan benne egy kevés 'természettfeletti' is). Ha a PLL-t szereted akkor szerintem a Lost is tetszeni fog, bár az nem olyn 'tinilányos'. (Ne értsd félre, én is szeretem a PLL-t:))
2013. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két pasi meg egy kicsi:DD Szerintem nem lehet nem szeretni.

Nagyjából mindent felsoroltak, amit szeretek:D

Ha szereted a zombie-kat akkor Walking Dead.

Holdfény. Vámpíros, de nagyon nagyon jó !! :)

2013. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a kondom el van vetve (suburgatory)

once upon a time

baby daddy

született szinglik.

én mindegyiket imádtam, és szerintem hasonló az ízlésünk. ;)

2013. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!