Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok jó háborús filmeket?

Mondanátok jó háborús filmeket?

Figyelt kérdés
Elsősorban 2.vh-sat, de jöhet 1.vh is. Köszi :)

2013. júl. 16. 20:50
 1/5 anonim válasza:
Sokat láttam nekem a csucs:Halál 50 órája volt.
2013. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Kelly hősei nagyon jó délutáni kikapcsolódás, némi humorral jó történettel.

- Kémek a Sasfészekben ez kémfilm féleség, de a hangulata valami csodálatos és a táj is az és a történet is egész jó, oda kell figyelni különben belezavarodhatsz elvesztheted a fonalat.

- Szahara van korábbi is én csak az 1995-öset láttam James Belushival. Kemény tűzharc van benne, nagy kedvencem, viszont van aki leszólta.

- Lánctalpak a keleti fronton játszódik német tankos büntetőzászlóaljról szól szintén némi humorral, ez magyar szinkronnal nem jelent meg, csak feliratosan szerezhető be.

- U-571 sőt esetleg A Tengeralattjáró (Das Boot) című film is jó. Az első akciódúsabb, érezhetően hollywoodi, utóbbi pedig komolyabb realisztikusabb ábrázolású film, előbbiben amerikai tengeralattjárósok és különleges különítmény foglal el egy német tengeralattjárót néhány fordulat is van a filmben. Utóbbi német tengeralattjárósok szemszögéből mutatja be milyen is lehetett tengeralattjárón szolgálni.


Azon kívül a Ryan közlegény megmentését sokan dícsérik és hű de szuper produkciónak állítják be, engem kevésbé fogott meg, bár tény, hogy szép díszletek vannak és Tom Hanks baromi jó színész, de kicsit "túl amerikai" a film szerintem. Akkor már inkább az Elit alakulat című minisorozat.

2013. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elit alakulat

Soha többé háborút

A zongorista

2013. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A Lánctalpakat, a das bootot láttam, kémek a sasfészekbent olvastam, de tervbe vettem a film megnézését is

Halál 50 óráját most nézem, nagyon jó :)

Tervbe van sok azok közül, amiket írtatok, linkeltetek, de sok újdonságot is írtatok. Köszi :)

2013. júl. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!