Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Több mint testőr telenovella...

Bogii22 kérdése:

A Több mint testőr telenovella végéről lenne pár kérdésem. Egyszer ki az a festő csaj a végen, aki mondja a férjének és gyerekének, hogy most már meg van mindene? Samantha és Ánghela boldogan élnek? Nem hallt meg Willy és Juan Marcos?

Figyelt kérdés

Maria Fernanda él? Miguel és Fabiola meghalnak? És mi lesz a lányukkal?

Előre is köszii. Csak a végen olyan gyorsan vitték a képeket, hogy nem lehetet látni mindent.


2013. júl. 15. 17:25
 1/6 Neli válasza:
100%

én eredetiben is néztem, igen, akkor is zavaros volt...

a csaj, aki festő volt, az Emma, Juan Marcos húga, aki kb. 70 rész óta benne se volt, miután férjhez ment... az utolsóra visszahozták. Samantha és Angela igen, megtalálták a boldogságot, Willy és Juan Marcos is él (aki ezek szerint legyőzte a tumort, vagy legalábbis még nem végzett vele a betegség). soknál látszott úgy, hogy halottak, Clara, Willy, Fernanda lánya, de mégis életben maradtak... szóval Fernanda lánya is, igen (ő térdelt a végén Fernanda sírjánál). Miguelék se haltak meg, Fabiolának amúgy is könnyebb sérülése volt, mikor Yvonne hasbaszúrta, Miguelnek se volt olyan súlyos a sérülése sztem. szóval a lányukat biztos ők nevelik :) Yvonne és Jesus fiát neveli majd Lady.

remélem, tudtam segíteni :)

2013. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Neli válasza:
Jesus és Yvonne is meghalt ugye, ez kimaradt... Claránál meg nem voltak egyértelműek, de a végén volt egy virágoskocsi C+C jellel, ebből gondoltam, hogy mégis életben maradt és Camilo-val virágboltot vagy ilyesmit vezet és van egy fuvarozó kocsijuk...
2013. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi segítetetek. De a végen nem azt mondja Jesus Matamoros, hogy Fabiola és Miguel szerelme tovább él majd Samantha+Willy és Ánghela+Juan Marcos szerelmében?
2013. júl. 15. 17:43
 4/6 Neli válasza:
100%
ez hangzik el: "Miguel Valdez tovább élt Angela, Miguel és Samantha által", mondja Jesus a végén... azaz Miguelék apjára céloz (az is Miguel Valdez volt). most néztem meg még egyszer a végét direkt ;) egyébként az előző 2 választ is én írtam, csak a többes szám miatt akartam pontosítani, amit írtál ;)
2013. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor bocsi, köszi a segítséget. Most már kicsit jobban tetszik a vége. :)

Amugy Fabiola, hogy ismerkedett meg a Hóhérral?

2013. júl. 16. 10:27
 6/6 Neli válasza:
Fabiola a Hóhérral? hú, asszem már régebb óta üldözte a pasi, mert magának akarta meg talán volt nála vmi kincs is, de ugye a pasi arcát nem lehetett látni a maszk miatt... aztán később leleplezte magát a fickó, és Fabiola akkor jött rá, hogy az addig kábszernyomozónak gondolt alak valójában a hírhedt drogbáró, aki rá vadászik...
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!