Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a PARADISE KISS...

Hány részes a PARADISE KISS CÍMŰ ANIME?

Figyelt kérdés

Tényleg csak 12???

komolyan?

ANIME


2013. júl. 15. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan csak 12.

[link]

2013. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor véleményem szerint a vége fos!

Nem kell happ end !

De ez Így fos mindennek Így lessz vége?

sZAR

2013. júl. 15. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ez így, lehet mangában tovább futott még csak nem kapott adaptációt.
2013. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem sem tetszik a vége ...most miez hogy máshoz megy férjhez és a george meg ....áh szar..nagyon tetszett de nem igy kellene vége lennie :(
2013. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a vége..Mondjuk nem nagyon értettem :D Isabella utána ment ...és ők szerlmesek? :D Mikor Isabella férfi? Nem értem nagyon XDD
2014. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 16:15


Hogy tetszehetett mikor nem is értetted?-.-"

2014. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ,tetszett ,de furcsa volt..Isabellával mi lett? Miért ment el vele? Isabella meg amúgy sem nő x3
2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
En ugy gondolom hogy befejezettnek volna a 11. Résszel a 12. Résznek nincs értelme szerintem. Az utolsó resz rossz es szomorú lett nem értem miert kellett ilyen rossz befejezés az egyik kedvenc animém volt a 11. Részig, de van a Nana című animét ugyan az írta mint a Paradise Kiss-t annak nincs meg az animébe befejezése de az eddigi utolsó tesz annál is rossz. Lehet hülye vagyok de en végig bőgtem az utolsó 5 percet.
2015. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én azt nem értettem hogy mondtak hogy Georg-nak van pasija es csaja es hogy azt mondta az első részbe hogy biszex szóval lehet összejön Isabella-val mert Isabella mondta hogy a szerelem tesz boldoggá egy nőt... Szóval bonyolult lett es értelmetlen.
2015. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!