Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halálos Iramban 6. Mi történik...

Luckedly kérdése:

Halálos Iramban 6. Mi történik a filmnek a végén amikor Tokioban a kinai vagy jappán csávot elüti Jason Statham?

Figyelt kérdés
Láttam a filmet csak a vége valamiért némán ment s nm értettem...
2013. júl. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod mi történt nézd meg a Tokio Drift részét, abba történik ez a jelenet, csak ott nem mutatják Jason Stathamat, de a végén csak egy mondat van, Jason Statham annyit mond a telefonba Briannek, hogy "Még nem ismersz, de ezekután fogsz" azt hiszem valahogy így mondta :)
2013. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is koreai :)

Másodszor:


!!!SPOILER!!!


Ian Shaw (Jason Statham) valójában Owen Shaw-nak (a 6. rész főgonoszának) bátyja aki az öccse halála miatt bosszúhadjáratot indít Toretto-ék ellen, ennek első lépéseként pedig megöli Han-t, majd rögtön ezután felhívja Dom-ot hogy tudassa vele mi a szitu. (És ha megfigyelted volt nála egy nyaklánc amit még Dom adott Letty-nek - ebből kiindulva ha engem kérdezel elrabolta a lányt).


[link]

2013. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spoiler

Ideadta Lettynek, de aztán a 6. főgonoszja (Owen) elvette Lettytől, és Letty nem vette vissza.

2013. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Briannek mondta hanem Dominicnek
2013. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!