Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na ennek a sorozatnak mi volt...

Na ennek a sorozatnak mi volt a címe?

Figyelt kérdés

Régen olyan 2000-2004 között mehetett az RTL-en! Egy fiatalos, tiniknek szóló műsor, tele szerelemmel, cselszövéssel. Maga a sorozat egy kollégiumban játszódott azt hiszem 4 barát mindennapjait mutatta be. Volt a szép lány a szép fiú és az ő barátaik, akik között folyamatos se veled se nélküled szerelem játszódott. A kollégium mellett sok időt töltöttek egy nagyon színes bárban, ahol mindig nagy színes turmixokat ittak. Már több mint 3 éve ez után kutatok, de nem jutottam előrébb. Aki tudja a címét az kérem segítsen!

Előre is köszönöm: Dorindas



2013. júl. 14. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

[link]

Talán itt kutakodj, sok szerencsét

2013. júl. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez ugrott be a "személyleírásból".

[link]

2013. júl. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.

A második válaszoló, TELITALÁLAT! úúrsiten. nem is tudom elmondani mennyire hálás vagyok! NAGYON NAGY KÖSZI! szeretlek! :)

2013. júl. 15. 03:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen és örülök, hogy szeretsz, kölcsönös az érzés! :-))


Én még '93-ban láttam, egy francia tévén. Ők voltak akkor a barátaim. :))

Te miért keresed ezt a sorozatot? Találtál ytube-on? :)

2013. júl. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:) huhúú!

Miért kerestem.. nem is tudom.. valami érdekes múltidézés következményeként jött egy szösszenet hogy mi is volt ez.. aztán nagyon rákattantam hogy mi a címe... aztán felidegesítettem magam mert nem találtam... Aztán megadtad a címét és juppi..

Igen találtam, de egy kicsit lélekromboló volt.. kicsit (így 20 éves fejjel fárasztó) de azért megnéztem vagy 10 epizódot! :D

2013. júl. 22. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
így 20 éves fejjel fárasztó… :-)) Akkor forgatták, amikor születtél. :)
2013. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
talán rosszul fogalmaztam.. nem fárasztó, inkább valahogy nagyobb show-ra emlékeztem... :)
2013. júl. 23. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, minél idősebb az ember, annál kisebbek a show-k. :))
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)))
2013. júl. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!