Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon jó sorozatok nagyon jó...

Nagyon jó sorozatok nagyon jó színészekkel?

Figyelt kérdés
Fontos hogy a sorozat önmagában is érdekfeszítő legyen, de a főszereplő színészének legyen lehetősége, és képessége kibontakozni. Ilyesmikre gondolok: Dexter, Breaking Bad, Sherlock, Doctor Who és hirtelen más nem jut eszembe.
2013. júl. 13. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hannibal, nekem nagyon bejött és rengeteg Sherlockian ezzel vészeli át a hiatust :D
2013. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár részt láttam belőle, de engem nem fogott meg annyira mint a fentebb említettek.
2013. júl. 13. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
The Wire
2013. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
The walking dead
2013. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Skins, Gossip girl
2013. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de a The Walking Deadnek annyi köze van a jó színészekhez mint a kiváló argentin szappanoperáknak. :D Egy értékelhető színészi játék van benne Daryl színészétől, a többi borzalmas.

A The Wire-t nézegetem, bár egyelőre a lassú történetvezetés nem fogott meg.

Skins-en gondolkoztam már, tényleg annyira jó mint sokan mondják?

2013. júl. 14. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár részt láttam belőle, de nem igazán fogott meg.


A trónok harcát, Spartacust és a misfitset nézik még az ismerőseim.


Ebből én a Spartacust nézegettem, nem rossz, főleg ha bírod a szex/harc történetvezetést.

2013. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!