Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Claymore című animével...

A Claymore című animével kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most járok a 15.résznél és ugye azt mondja Crale hogy Tereza

testét hordozza . Akkor ez most hogy van ? Én ezt nagyon nem értem és nagyon idegesít hogy nem értem xd meg honnan tudja hogy mi történt amikor meghalt tereza? Nem hiszem hogy hagytam volna ki részt mert akkor nagy változást észrevenném. Pls valaki magyarázza el nekem



2013. júl. 12. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig akkor kb az egész flashbacket kihagytad...

Clare* ott volt amikor Teresa* meghalt. Az hogy a Teresa testét hordozza ha jól tudom csak a mangában 110környékén derül ki de lehet hogy már rosszul emlékszem.



Ha bele kavarodtál nem baj, a legjobbakkal is meg esik. Viszont a Claymore az egyik legjobb sablonmentes shounen fight, szóval ha teheted kezd előlről és figyelj oda a flashbacknél. (Asszem a 4-8részekben mondja el Clare és Teresa egész múltját, bár elég régen láttam szóval lehet nem pontos)

2013. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaaah mostmár vágom csak lassan fogtam fel az egészet . most már értem csak a tesóm közben itt magyarázkodott és gondolom nem figyeltem annyira . Köszi
2013. júl. 12. 13:47
 3/3 anonim válasza:
Clare ott volt, ő volt a kislány aki Teresával utazott. Teresa halála után felkereste a szervezetet, és csatlakozott azzal a kéréssel, hogy Teresa húsát és vérét kaphassa. Ez az animében tisztán szerepel :) Alapjában véve Clare ezért különleges, mert nem yoma húst és vért kapott a szervezettől :) További jó animézést :D
2017. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!