Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszú Álarca c. sorozatban...

A bosszú Álarca c. sorozatban kit temettek el?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Mariana van Analia testében deén azt olvastam hogy az igazi Analia is él.Akkor kit temettek el???
2009. okt. 18. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkit!

Csak emberi szöveteket találtak. Úgy vélték, hogy porrá égett.. Nem is keresték. Te is láttad, h mekkora pusztítást végzett. Így csak hamut temettek. Szimbolikus temetés volt.

2 Analia lesz. Ugye Mariana sem halt meg és Analiát csináltak belőle és él Analia is a saját testébe. :)

2009. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A válasz megírásának időpontja: 10-14 19:48

Hali!!!Na kezdük ott hogy volt Analía meg Mariana!!És hirtelen 2 nőből 3 lett a végére :S Mert van Ana/Mariana akkor előkerül az igazi Analia(Camilla igazi testvére)meg a végén Ferráriból kiszáll ´´egy Mariana arcú valaki´´!!Szóval eléggé zavaros :S Sőt mindjárt 4 nő lett mert kit temettek el ???!!!és sori végén az igazi Analia gyönyörű semmi heg nincs rajta :D!lehet h őt is valaki megoperálta...De Armando és Roberto eléggé buta volt mert találtak egy nőt meg egy táskát honnan tudják hogy az övé?!meg sztem egy nő esik ki a kicsoból meg egy táska.DE akkor ki maradt a kocsiban?!nagyon zavaros!A yotubera írjátok be El rostro de analia és ki jönnek a részek és ott meg lehet nézni...a 170-edik rész környékén Armandó mindkét Anát megmenti...mert Rikki rájuk lött..De amikor az esküvő lesz akkor már isabelle tudja hogy Ana-Mariana!!Vagy nem ???Na páás !!remélem segítettem:)

2009. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
de ha jól megfigyeljük a balesetet egy ien göndör hajú vki esik ki :S
2009. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

http://www.youtube.com/watch?v=r5A2grbRfNM&feature=related


ebben a vidiben amikor analia táncol montanának..az hanyadik részbe van?


http://www.youtube.com/watch?v=NjJ_gfit62Y&feature=related


ebben 2:22-tól amikor Ana lucia beszél daniellel az hanyadik rész?

2009. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

http://www.youtube.com/watch?v=s7xhnz-M6og&feature=related


ennek a vidinek a vége mindent megmagyaráz:)

2009. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi^^
2009. okt. 28. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
egy másik nőt..se ana/mariannát se analíát
2009. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dakota anját. (a 115.rész körül derül ki h ki ő)
2010. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!