Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy horror filmet, de...

Keresek egy horror filmet, de csak pár dologra emlékszem belőle, mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Már elég régen láttam, annyira emlékszem belőle, hogy az a tipikus alapsztorija volt, hogy pár fiatal(?) elindul valahova, de lerobbannak(?) és valami sheriffel összetalálkoznak, aki az elején még úgy néz ki hogy segít nekik, de aztán kiderül hogy gonosz és van egy jelenet, amire kifejezetten emlékszem, hogy egy helységbe bezár azt hiszem egy lányt és képzelődni kezd ott. Még amire emlékszem, hogy volt a filmben egy lakókocsi,ahol az egyikőjük segítséget kér. Tudom hogy ilyen kis foszlányokbol elég nehéz rájönni, de az is lehet,hogy több filmet is keverek a leírtak alapján,szóval légyszi minden filmet, amiben benne van akármelyik emlékem, azt linkeljétek!:D

2013. júl. 10. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=rLfj2bxjZhs szerintem erre gondoltál.. itt a teljes film!
2013. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony,A texasi láncfűrészes.Amúgy most jött ki a legújabb része.
2013. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ennek újabb verziója, ha nem ez lenne.
2013. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Texasi láncfűrészes,ez egy másik film..:(
2013. júl. 11. 01:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizti? Ez a 2003-as verzió:


[link]


Nézd meg a képeket, mielőtt rávágod, hogy nem :D

2013. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!