Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan találkozott a Mentalist...

Hogyan találkozott a Mentalista csapata?

Figyelt kérdés
A Mentalista 5. évad 5. részeben tudhatjuk meg, hogy hogyan ismerkedett meg a Mentalista kis csapata. De én sehol semm találom ezt a részt. Ha valaki elmesélné, vagy leírná, hogy hol lehet megnézni, azt nagyn megköszönném!!

#csapat #mentalista #100. rész
2013. júl. 10. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Privátban elküldtem, hogy hol nézheted meg.
2013. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudok lejátszót letölteni !! Pl a Dr. Csont 8. Évadja fenn van, ingyen. Valahol a Mentalista nincs???
2013. júl. 10. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előbb elküldtem privátban, hogy hol lehet ingyen megnézni, lejátszó vagy bármi más letöltése nélkül.

Sajnos ide nem engedi kiírni az oldal nevét, sem a linket elküldeni, azért írtam privát üzit.

2013. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sikerült megnézni?

Ha beírod a Google-ba, hogy Mentalista 5. évad, ott az első felhozott oldalon egyből meg lehet nézni ingyen, letöltés nélkül.

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! A Google-ős dolog nem jött össze, de máshol megtaláltam!!! Köszönöm, mégegyszer!!!
2013. júl. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!