Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt nem értem (? )

Ezt nem értem (? )

Figyelt kérdés
A Szulejmán című sorozatban MINDEN esemény megtörtént? Utána olvastam, és Mahidevran sultan pontos születési dátumát se tudni pontodan...akkor honnan lehet tudni minden eseményt ami volt a palotában?

2013. júl. 10. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, hogy ez sorozat és nem dokumentumsorozat. Vannak benne erős túlzások, a budai Vár sem úgy nézett ki régen, ahogy azt leanimálták. A legszembetűnőbb baki számomra az volt, amikor a muzulmánok a sorok végén azt mondták, hogy ÁMEN, holott azt a keresztény vallásban használják.


De amúgy sokmindenben hasonlít a valóságban megtörténtekhez.

2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Szulejmán valós, történelmi eseményeken alapul, és sok szereplő a valóságban is létezett, DE vannak kitaláltak is.

Olyan pontosan a fene sem jegyezte le akkoriban, hogy mi történt, mint ahogy itt láthatod. Csak források vannak, pl. hogy boszorkánynak tartották Hürremet vagy Mehmet és Mustafa szerették egymást, de Hürrem és Máhidevrán folyton azért harcolt, hogy melyik legyen az új szultán. Na, ezekre szépen ráépítettek egy történetet újabb szerelmi szálakkal, drámával, mert hogy szappanopera, és abban ez a fő téma.

Pl. Hürrem és Leo biztos nem találkoztak a valóságban újra, ez is csak azért kell, hogy megkavarják a szálakat.

2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!