Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan oldalt, ahol...

Tudtok olyan oldalt, ahol filmELŐZETESeket tudnék - lehetőleg magyarul - letölteni?

Figyelt kérdés

Találtam pár filmet, amiket a nyári szünetben szép sorjával szívesen megnézegetnék, és áttennék a TV adathordozójára, és ha majd a családból kérdezgetnék, hogy ez-és-ez mi, akkor egyszerűbb lenne, ha ők is meg tudnák nézni 2 percben, hogy mire is számíthatnak, és nekem sem kell olyasmit magyarázzak, amit megnézni egyszerűbb és egyértelműbb.


Azt tudom, hogy a YouTube-on sok minden fenn van, és le is tölthető valahogy, de azok szinte mind angolok, és pl. az apukám nem tud angolul. Meg mondjuk a YouTube-on nagy részt nem olyan jó a minőség sem - bár ez előzetesnél ANNYIRA nem lényeges, de azért megkérdezném... Szóval? Van ilyen oldal, filmelőzetesekkel?



2013. júl. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

data.hu

Legalábbis állandóan a trailereket ajánlgatja az oldal.

2013. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a gond, hogy:

1.) top letöltések alapján kínálgat, amihez éppen van szövege, videó pedig egyáltalán nincs

2.) ő ajánl éppen azt, amit gondol, rákeresésre nincs mód, így a jópár tíz-százezer filmet tekintve ami van a földön, vajmi kevés az esély, hogy PONT akkor jön be az, amit én szeretnék

3.) a data.hu-ra általában nem töltenek fel jó filmeket, így még kevesebb az esélye, hogy találnék trailer-t, HA nem lenne ott az 1.) pont (mármint hogy csak leírást ad)


Google-ban meg már próbáltam, de ott se nagy az esély, hogy kihozza. Pedig hiába van fenn szinkronosan a film, és ezen felül is tudom, hogy trailer létezik hozzá, mert moziban/TV-ben/VHS-en már láttam (ilyen pl. a Légcsavar), egyszerűen sehol sem lelek szinkronos trailert.


Ennyi. >(

2013. júl. 11. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

www.mozimania.com

hirhanyo.hu/hirek/filmelozetesek/

2013. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: Ááááá, végre -- Köszönöm-köszönöm-köszönöm!!! Hála!


Bár gondolom itt se lesz minden, de legalább valami! Köszi!

2013. júl. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!