Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Skins-t "ajánlanátok" egy...

A Skins-t "ajánlanátok" egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Az kb pont a te korosztályodnak való
2013. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de bár ha hajlamos vagy a bezárkózásra, depizésre, vigyázz vele, én is kissé letargikus állapotba kerültem egy-egy rész után... :) De amúgy nagyon jó, nyugodtan nézd!
2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 14 évesen még nem tudja annyira átélni. Inkább 16
2013. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem!! Én ha nézem mindig megbolondulok és bulizni akarok egyfolytában meg ilyenek.. 17 vagyok amúgy..14 éves lánynak semmiképp sem ajánlanám..
2013. júl. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, de előbb jut eszembe elmerengeni azon, milyen háttér vezetett a szereplők függőségéhez (erre többnyire fény is derül) és milyen következményekre számíthatnak az árnyékában (a tanulság része), mint az, hogy "de betépnék én is". Üzenem ezt az utolsónak.

Egyébként erősen egyénfüggő, mennyi megy át belőle ebben a korban. Nézz bele és döntsd el magad, hogy elég volt-e.

2013. júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már a második évadot nézem, és maga a sorozat tetszik. Számomra nem példaértékű, amit a szereplők művelnek, így egyszer se jutott eszembe, hogy most én is elkezdek piálni és füvezni. A karakterek viszont szerintem különlegesek.
2013. júl. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!