Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki játssza a Barátok köztben...

Ki játssza a Barátok köztben Rxyt?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam vele az Őrsön és egy pár szót beszéltünk. Meg akarom keresni, de név nélkül nehéz lesz.

2013. júl. 5. 02:03
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis Roxy
2013. júl. 7. 22:28
 2/8 anonim válasza:
Schmidt Sára
2013. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki! Köszönöm szépen! :D
2013. júl. 8. 07:58
 4/8 anonim válasza:
Nem kötekedésből, psuztán kíváncsiságból kérdezem, hogyha beszéltél vele, akkor nem muatatkoztatok be, vagy hogy szólítottad meg, ha nem ismeritek egymást? Nem mondott valamit esetleg a BK-ról? :)
2013. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Odamentem hozzá. megkérdeztem, hogy ő a bk-s roxy? Mondta, hogy igen. ő.

Megkérdeztem mi lesz bk-ban, de azt mondta, hogy sajnos nem mondhat semmit

2013. júl. 14. 20:06
 6/8 anonim válasza:
Mondjuk, ha Pesten tartózkodik hosszabban, akkorlehet még lesz a sorozatban, mert úgy tudom fehérvári egyébként és ott is játszik egy színházban. Facen - myvipon - iwiwen megtalálod könnyedén szerintem. Egyébként akkor te is azt támasztod alá, mint itt páran írták, hogy jófej és közvetlen :). Nekem is bejön egyébként, de helyileg távol esem sajnos :)
2013. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
megvolt mind a 2 laba?
2013. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen. megvolt mindkettő
2013. aug. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!