Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Végső állomás...

Melyik a legjobb Végső állomás film? Összefüggnek egyáltalán a sorozat részei?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a 3. és 4. rész utálom.


Szerintem érthető bőven így is: 1-2-5

2013. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A részek nem összefüggőek, nekem az első tetszett a legjobban.
2013. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

nekem az első és az utolsó jött be a legjobban, de a 2. és a 4. is nagyon jó

nem függnek össze közvetlenül (szóval érted a 2.at akkor is, ha nem láttad az 1.t) de szerintem jobb egymás után végignézni, mert kis utalások vannak az előbbi részekre

2013. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első tetszett legjobban.
2013. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Görög Andi válasza:
100%
nekem speciel az 5 tetszett, mert tulajdonképpen az az 1. rész előtti rész :)
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De összefüggőek!


Ha megnézitek, a kulcs: Párizs


Az 5. rész az 1. rész előtt játszódik, simán lehetne 0. rész, mert 2013 májusában száll fel a csaj meg a srác a 180as járatra, de a fiúnak semmilyen látomása nem volt a repülőgép lezuhanásáról, mert azt egy másik fiú már előre látta, és látni is ahogy biztonságiak viszik le őket a gépről!


A 2. rész is visszautal az 1. részre, amikor a gumiszobába zárkózott nőt felkeresik, segítsen nekik szembeszállni a halállal.

2013. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
válaszoljatok erre is légyszí http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__.. amugy szerintem az ötödik a legjobb.
2013. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindegyikben van visszautalás az egyik részre. Talán csak az első kivétel.


2.rész


Miután Carpenterék (az anya-fia páros) meghalnak és mindenki egy kocsiban utazik és útközben, rájönnek, hogy mind kijátszották már a halált kétszer is. Ha nem lett volna a túlélők a Flight 180 ők mind halottak; Kimberly egy bevásárlóközpontban elvonta a figyelmét Tod Waggner halálának híre,miközben az édesanyát autótolvajok ölik meg, Kat majdnem elment egy szállodába, ahol gázszivárgás megfulladt a személyzet és a vendégek, de a busz amin utazott ölte Terry Chaneyt, Eugene-nek kellett volna helyettesíteni Valerie Lewton halálát követően, de aki ő helyette ment megölte egy őrült diák, Thomas-nak kellett, kimenni Billy Hitchcock halálhoz, miközben társa lelőtték, és Rory majdnem elment egy színház Párizsban, ahol a tető omlott a vendégek, de úgy döntött, hogy nem megy miután szemtanúja Carter Horton halála. Mivel Thomas mentett Kimberly attól, hogy elütötte a kamion korábban ő utolsó a halál listán.


3. és a 4. részben annyi a közös, hogy "McKinley"

-A 3-ban a város és a suli neve ez a négyben pedig a verseny pályának a neve ugyan ez.

-És mielőtt a metrós baleset megtörténik egy újság cikkben látjuk hogy Kimberly corman és Thomas Burke meghaltak(de ezt csak a DVD bővítményei között van)


5.rész

-Ebben a filmben mind a négy részre vannak utalások

-1.A 180-as gép felrobbanása

-2.Sam abban az étterem láncnál dolgozik(Miro 81) aminek a névtáblája pázizsban megöli Carter Hortont

-3.Oliviának van egy fényképe ami az ördög hullámvasútnál készült(ez omlik össze a harmadik részben)

-4. Roy bucsuztatásán van egy fénykép ami ő láthato amelett a kocsi mellet ami be(fog)zuhan a nézőtérre a McKinley versenypályán


Meg összességében ott van a 180-as szám valamilyen formában

Végső Állomás


Alex Browning ébresztő órája film kezdetén.

180-as járat.

Le Cáfe Miro 81 jel, ami esik lent fuvarozó irányába, hátrafelé olvassa 180.


Végső Állomás 2


Következő 180 láb aláír.

180 mérföldjelző .


Végső Állomás 3


Train 081


A végső Állomás


Nick O'Bannon és a barátai ültetése rendelnek.

A biztonsági kamera közül az egyik mutatott mikor ellenőriz a biztonsági filmfelvétel.

A busz száma a film végén.


Végső cél 5


180 gyakorlóvideóban bízik a Bus 1282 monitoron

Le Cáfe Miro 81 ahol Sam, dolgozik használnak a filmen keresztül.

180 a Corporate Consulting az üzleti visszavonulás neve a busz Heading.

A 180-as járat a film végén.

2014. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

-Meg persze ott van még William Bludworth aki mindegyik részben feltűnik.

-Ott van még Hice Pale Ale Sör márka. Ami csak a filmben létezik.

-Aztán ott van még az "árny". Némelyik baleset vagy halál előtt egy sötét árnyék szerű valami "suhan át" a képernyőn.

-És most találtam még egy összefüggést.A harmadik és a negyedik rész a Pennsylvania állambeli McKinley-ben játszódik. Mármint csak a film.


Amúgy egyet nem lehet kiválasztani az öt közül. Több kategória van baleset,karakterek,halál fajtái,áldozatok száma,látomások. De ha mindet mérlegeljük akkor a lista:

1.hely: 3. és az 5.rész a nyertesek

2.hely: 1. és a 4.rész

3.hely: 2.rész

2014. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zolifan válasza:
Én csak annyit nem értek hogy az összes részbe meghalank itt meg túlélik 2 en is ezt magyarázzák már meg miért vagy akkor a többibe miért hal meg mindenki??
2019. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!