Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy 16+ moziba szerintetek...

Egy 16+ moziba szerintetek beengednének? 14/F

Figyelt kérdés
A Debreceni Cinema Citybe akarunk holnap elmenni a haverommal a Z Világháborúra. Szerintetek beengednének?
2013. júl. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha 14 éves vagy akkor nem szabadna. Elkérhetik az igazolványotokat és kész.
2013. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer megkérdeztük az eladót hogy bemehetnénk-e a Végső Állomás 4-re(haverral és az apjával) és azt mondta, hogy egy csecsemőt is beengednek ha a szülő beleegyezik.
2013. júl. 1. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, engem is beengedtek 16-osra kb 12évesen, igaz hogy szülővel voltam.
2013. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kérik ... ha fizetsz akkor nem fogják azt mondani nem vagy elég idős hozzá .
2013. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Beengednek, úgy is ha a diákodat odaadod a jegy miatt, megkérdezik hogy tisztában vagy e a 16-os korhatárral, mondod h igen és ennyi:) (Debrecenben voltam én is)
2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A debreceni cinema city-ről nem tudok semmit, de a Pólusba halomszámra viszik be a 7-9 éves gyerekeket a 16-os filmekre, és minket is beengedtek már 18-as filmre...

Nekik a legnagyobb gond az lenne ha elesnének a bevételtől.

14/F

2013. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azért írtam, mert tőlem Győrben nem engedtek be és még a személyim is elkérték.. lehet hogy ott nem úgy működik.
2013. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beengedtek és nem kérdeztek semmit. Se hogy hány éves vok stb... Egyébként fasza volt a film!
2013. júl. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!