Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek? 18L

Milyen sorozatot nézzek? 18L

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam: így jártam anyátokkal, jóbarátok, rém rendes család, new girl, vámpírnaplók, 2 pasi meg egy kicsi + néhányat nem teljesen, lost, mentalista...

ezek tetszettek, valami jót akarok most is :D

gondolkoztam a gossip girlön, 2 broke girls, ismerősöm nagyon ajánlja az odaátot, de szerintem az nekem félelmetes lenne

nektek nincs vmi ötletetek?


2013. júl. 1. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és az agymenőket elkezdtem, de annyira nagyon nem jött be :D
2013. júl. 1. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók, Glee, Greace Klinika, Dr. Csont, Shameless, Gossip Girl :)

Pretty Little Liars. Szerintem ezek jók :)

2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el az Odaátot, ha félsz nappal/barátnővel, és idővel majd megszokod. :D Már én se félek :D (És ha elkezded, inkább feliratosan, a szinkron nem annyira jó)

Még a BBC Sherlockot ajánlom :) 15/L

2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :D

eszembe jutott, hogy az egyikből még van egy évadom, addig tudom azt nézni míg ráér a bnőm, hogy odaátot nézzünk :D

alap, hogy angolul nézek mindent amúgy, csak magyar címeket írtam, hogy mindenki tudja :D

2013. júl. 1. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki az Odaátot, nagyon jó, az első pár részen még félsz, de aztán belejön az ember :)


A Gossip Girlt mindenki dicséri, szerintem borzalom, de ízlések és pofonok...


Esetleg próbálkozz meg a True Blooddal, ha nem zavar a sok vér s szex.

2013. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
true bloodot elkezdtem, de szerintem hülyeség volt :D
2013. júl. 2. 14:33
 7/7 Matarolis válasza:

Én is tudom ajánlani a Gossip Girl, bár nekem legjobban az első évada tetszett, de ha megvan a kedvenc karaktered, vagy csak maga a történet megragadott, akkor már nem olyan vészes a helyzet.


Az odaát, pedig ha hozzászoksz, akkor már nem lesz félelmetes. Én például sokkal jobban féltem a paranormal activitytől. És az angol szinkor magyar felirat tényleg jobb. Úgy szerintem a poénok jobban ütnek.

2013. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!