Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film a Tükrök (2008-as)?

Milyen film a Tükrök (2008-as)?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni, de nincs sok időm rá, így gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki látta és tud véleményt mondani róla, hogy érdemes-e. Várom a spoilereket is, bármit, csak láthassak bele a film sztorijába, mert az időm túl értékes ahhoz, hogy olyat nézzek meg, ami szar. Szóval aki látta, írja le nekem kicsit részletesebben a filmet! Köszönöm! :)

2013. jún. 30. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszett a film, szerintem érdemes volt megnézni. Az még pluszba dobott rajta, hogy a végén volt egy fordulat amire nem számítottam. Szerintem nézd meg youtube-on az előzetest, én mindig ez alapján döntök hogy megnézem e a filmet. De attól, hogy nekem tetszett, lehet hogy neked nem fog. Volt már olyan film amiről mindenki azt mondta, hogy sz@r de nekem szimpi volt megnéztem és tetszett. Szóval ízlések és pofonok.
2013. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg! utána egy hétig nem mersz tükörbe nézni :D :D :D

Nagyon király film, az első rész sokkal jobb a másodiknál :D

2013. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a másodikat láttam, az nagyon szar :( Szarok a színészek, borzasztó a felállás és a tükörbeli csaj sem a legijesztőbb. De azután sem tudtam egy hétig tükörbe nézni. :D Amúgy ki az az őrült kiscsaj, aki a borítón is szerepel? Nem igazán értem, mi a szerepe a filmben :(
2013. júl. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!