Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új sorozatról ami az RTL-en megy (Revolution)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Persze sci-fi, de egy medáltól elmegy-visszajön az áram az egész világon? Mennyé má'...
2013. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nirata ***** válasza:
9%
nem egy medál miatt jön vissza. azért ennél bonyolultabb, bár tény, hogy néhol kissé logikátlan
2013. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Önmagában tetszik a sorozat csak kissé lyukas a sztori meg kezd kicsit elvont lenni, de valahogy mégis rohadtul érdekel az egész.

A csaj hangja valóban nem a legjobb, de meglehet szokni.

Én amikor láttam az előzetest akkor azt hittem valami katasztrófa miatt megy el az áram, csak valahogy mégis logikátlan hogy van egy medál ami képes lekapcsolni a villanyt majd ha aktiválódik akkor egy bizonyos körzeten belül újra lesz, és ha mondjuk egy nagyobb teljesítményű géphez kell akkor kell hozzá valami erősítő amivel még nagyobb hatótávja lesz.

meg azért kicsit kivan ez zárva mert oké hogy mindenhol elment az áram, de vannak generátorok, dinamók amik képesek áramot termelni, (alapszintű fizika) szóval ha nem is egy háznak, de egy néhány kisebb műszer áramellátását simán biztosítani tudná, szóval ez logikátlan hogy azt is elvette hogy nem tudnak áramot termelni csak a medál segítségével amibe semmi nincs, csak egy LED ami világít aztán ennyi.

Kissé logikátlanul lett kitalálva, meg persze hogy mennek összevissza mint a hülye gyerekek, történik valami elvannak vele majd mennek tovább.

baromi elvont így a sorozat csak rohadtul érdekel hogy mi fog kisülni belőle, és ez az ami érdekel engem.

2013. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Úr Isten. A 7. kommentelő itt is kiírta ezt:

Hogy lehet az,hogy nincs áram sehol a csaj meg felmegy a padlásra és bekapcsolja a 486-osát?! :) Generátor,gőzgép,dinamó stb.ezek hol vannak?A miliciájé a fegyverek akkor miért ilyen töltős puskákkal lövöldöznek?

Az egyik legrosszabb sorozat amit valaha láttam.


Amúgy nekem tetszik.

2013. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!