Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát c. sorozatban Sam és...

Az Odaát c. sorozatban Sam és Dean miből él meg?

Figyelt kérdés
Ugye a démonvadászat a munkájuk, de ezért pénzt nem kapnak. És én nem találtam utalást arra, hogy lenne más munkájuk. Akkor mégis mivel keresik a pénzt?

2013. jún. 28. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan csak egy részt láttam ebből a sorozatból, de ott hitelkártya csalással szerezték a zsét.
2013. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de az lehetetlen, hogy egész életükben csaljanak. Úgy előbb utóbb lebuknának....
2013. jún. 28. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon amatőrnek kell lenni ahhoz hogy ilyesmivel lebukj.
2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, hát jó, én nem értek az ilyenekhez :D

És köszi a válaszokat

2013. jún. 28. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle okiratot hamisítanak, tényleg ilyen hamis bankkártyákból élnek(van mindegyikhez hamis személyi mag jogsi, hogy ilyen "csomag" legyen:D).

Meg nem tudom észrevetted-e, de Dean ha mennek valakihez, mindig kér kaját, vagy megkínálja saját magát, szóval így kajára sem kell annyit költeni:D

2013. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 29. 13:30
 7/9 Nirata ***** válasza:
Meg gondolom néha kapnak egy kis zsét azoktól az emberektől akiken segítettek
2013. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meg még az elején említik, hogy sokat pókereznek, azon is nyernek, de főleg a csalásokból élnek


bár pl. a 6. évad elején Deannek, mikor van rendes élete, munkája, azt hiszem, építőmunkás, de konkrétan nem mutatják meg, csak említik

2013. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7!

Nem, mert pont mondta az egyik részben Dean, hogy ezért pénzt nem kapnak...


Köszi mindenkinek, ment a zöld! :)

2013. júl. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!