Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmet forgatnék, egy perceset...

Filmet forgatnék, egy perceset, ami konkrétan egy parkban történne. Milyen sztorit forgassunk le? MAX. Egy perc az idő,5let?

Figyelt kérdés

köszi

Kort és nemet írj... de ne NEM-et hanem h fiú vagy,vagy lány. Sokan összetévesztik.


2009. okt. 14. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen témában szeretnél filmet készíteni? És milyen célra?

Amúgy az ilyen helyszínre én el tudnék képzelni egy romantikus történetet, vagy épp egy szakításosat, akár egy lopást, vagy vmi jó ki reklámfilm szerűséget. Ha valamilyen tanács, vagy ötlet kell írj nyugodtan emailt, média tagozatos vagyok :D

16/L

2009. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág, adj valami konkrétumot... Mire kell, mi a téma, miért, etc.
2009. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A film egy parkban legyen,max. egy perces időhossz a megengedett,am. én azt találtam ki,hogy egy lány sétáltat kutyát,és meglát egy fiút,és lecsukja a szemét,és elképzeli ahogy megcsókolja,majd hirtelen kinyitja a szemét,és hááta mögé néz,és látja hogy már messze jár a srác...
2009. okt. 14. 23:03
 4/5 A kérdező kommentje:
am. egy videópályázatra kell
2009. okt. 14. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

De valamit csak megadtak a pályázatban azon kívül, hogy park és egy perc!? Más kritérium nincs? Műfaj, akármi?


Egyébként az ötleted nem lenne rossz, de szerintem nehéz vele olyat alkotni, amire felfigyelnek. Nincs benne semmi plusz, nagyon átlagos.

2009. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!