Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Paranomal Activity 4. végét...

~Enii~ kérdése:

A Paranomal Activity 4. végét nem értem?

Figyelt kérdés
nem értem hogy ki az a nő a család házába aki járkál és miért ölte meg a többieket... és azt sem értem hogy a szomszéd házában ki volt az a sok nő és a végén az aki megtámadta a lányt. valahogy zavaros. aki érti az segítsen! :) előre is köszi :*

#film #mozi #horror #Parajelenségek #Paranomal Activity #parajelenségek 4 #paranomal activity 4
2013. jún. 28. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

-A nő aki megöli a többieket az az, aki az előzőrészben elment, megszállta a poltergeist (kopogó szellem) és onnantól már ő irányítja a testet, a 4. részben visszatér és még mindig a szellem irányítja... :)

-Viszont a szomszéd házában az a sok nő nekem is zavaros volt :/ Pedig végignéztem az eddigi összes részét :D

2013. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget :))
2013. júl. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!