Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ezekhez hasonló...

Tudtok mondani ezekhez hasonló romantikus filmeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami jó (esetleg sírós) romantikus filmet keresek. Nagyon szeretem például a Szerelmünk lapjait, a Kedves Johnt, Menedék, Hallgass a szívedre, Like crazy, A felhők fölött 3 méterrel, P.S. I love you, Emlékezz rám, Az élet nélkülem stb. Az amerikai sablonos tini filmeket már egy kicsit unom, de ha tudtok nagyon jót, az is jöhet. Mostanában nézegettem indiai filmeket is, azok is tetszenek, pl. Milenge, vagy a Getto milliomos nagyon jó. Valami újban is benne vagyok, pl. A fehér maszáj. Igazából akármit megnézek, de most szívesen sírnék egyet egy jó nyálas romantikus filmen. De tényleg jöhetnek a klasszikusok is, vagy esetleg még a fantasyk, Twilight félék, vagy vígjátékos beütés is lehet, pl. Levelek Júliának stílusúak. Tudom hogy sok hasonló kérdés van már itt, de előre is köszi a segítséget! :)

2013. jún. 28. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Marley és én


A végén szerintem garantált a sírás.De ez inkább egy vigjáték,családi mozi nem romantikus ...

2013. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Marley meg én! Nem a romantikus kategória,de nagyon aranyos és megható!

de amúgy nézdcsak, találtam egy oldalt neked:


[link]

2013. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. jún. 28. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza hozzád
2020. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Széttört szívek háza
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50 elsö randi
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lángoló part
2020. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a testeden át
2020. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!