Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen (talán tíz éve) adta valamelyik ker.tv dél körül, és volt benne valami kísértetkastély ahol volt kb 10 ember. Kicsit olyan Agatha C. jellegű volt, de vígjátéknak volt írva. A végén kiderült, hogy van 2 ugyanolyan terem, és az egyikben volt egy kitömött szarvasfej,amiből nézte valaki a vendégeket. Ja és volt benne egy tolószékes öreg nő akit tolt egy fiatalabb és a végén kiderült hogy aki tolta az vmi fontos ember aki meg ült az meg a dajkája volt. Lehet kicsit zavaros, de remélem valaki tud segíteni. :)

2013. jún. 27. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Meghívás egy gyilkos vacsorára" - erre gondolsz?
2013. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Meghívás egy gyilkos vacsorára .Én nekem ez a kedvencem

Beírod hogy Meghívás egy gyilkos vacsorára online és ott a mozicsillagosra kattintasz ( a 2.)


ITT A LEÍRÁS:

Nem az indavideóra hanem a Sockshare linkre.

ezután megjelenik egy reklám és ott az alatt picivel ott írják hogy tovább a filmhez

Utána a jobb felső sarokban megjelenik a visszaszámlálás.Ott kattints a skip this ad-ra.

utána megjelenik egy másik oldal és ott sok X betű van 1 oszlopban.Nah.. az a fölöttire kattints.Ne a pipásra.( continue as free user)

És végül klikk to play.

A reklámot bezhárhatod

De amúgy nem bonyolult csak hülyén írtam le xD

2013. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oo nagyon szépen köszönöm:)
2013. jún. 27. 19:19
 4/6 A kérdező kommentje:
2. valaki lepontozott :S pedig ém minenkit felpontoztam, hiszen külön köszönöm a részletes útbaigazítást :)
2013. jún. 28. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma lesz a Film+ -on délelőtt 11:10-kor
2013. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi megnézem :)
2013. jún. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!