Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Smallville sorozat...

Mi lett a Smallville sorozat vége? Én csak az ötödik évadig néztem, de kíváncsi lennék mi lett Lanaval, meg Clarkkal, Lexszel, meg úgy egyáltalán.

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes végignézni, mert egyre jobb lesz.

De ha mégsem, akkor röviden SPOILER

Lana csináltat valami kísérletszerű dolgot magával, amitől gyorsan tud futni, meg szuperereje lett, viszont valahogy elnyelte a zöld kryptonite-ot, amitől nem tudott Clark közelébe menni, így szakítottak, és Lana eltűnt.

Lex gonosz lett és meghalt, utána valahogy csinált ilyen gonosz klónokat, akiket más színész játszott, aztán a legutolsó részben visszajött, és asszem valahogy kitörlődött a memóriája, és elnökjelölt lett.

Chloe eltűnt egy darabig, aztán visszajött, és mutatnak egy pár évvel későbbi részt, ahol gyereke volt Olivertől.

Clarkkal gondolom ki tudod találni, mi történt. Esetleg még annyi, hogy összejött Lois-szal.:P

Ha valami nem pont így volt, akkor az azért van, mert kb 2 éve láttam.:P

2013. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. jún. 26. 02:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!