Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért, ilyen drága a mozizás?

Miért, ilyen drága a mozizás?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam moziban a kis öcsémmel(az Acélembert néztük).Most,hogy dolgozok megtehetem,hogy néha havonta, 2 havonta elmenjünk a jobb filmeket megnézni.

Az én jegyem 1490 ft-ba került az övé diákkedvezménnyel együtt 1140-be.Ha ott vagyunk nyílván veszünk popcornt,kólát ez 1980ft. Összesen 4610ft-ba jött ki.Csak szerintem sok ez?Ti nem sokalljátok?



2013. jún. 25. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem a legtöbben igencsak sokallják. Én inkább azt nem értem, a mozik főnöksége hogy nem látja be, ha az illegális internetes feltöltések ellen való harc helyett a saját áraikat csökkentenék valami reális árra, máris sokkal többen mennének el mozizni. És a nagyobb tömeg bőven pótolná azt a kiesést, amit az olcsóbb jegyekből buknának el.
2013. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen ez az tegyük fel ha 550 ft lenne a felnőtt jegy a diák meg 3-400 ft lenne elhiheted én is heti 2-3 alkalommal mennék a testvéremmel moziba,de ez a mostani jelenleg nagyon sok.Győrben hétfőn délután 16:15-kor néztük meg a filmet és direkt megszámoltam velünk együtt 8 voltunk a teremben pedig 150-200 ember is bőven elfér ott.
2013. jún. 25. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Művészetek Házában 550 ft egységesen a jegy, nincs külön diák vagy nyugdíjas vagy gyermekjegy. A tőle nem messze lévő Tesco Expressben azt veszel, amit akarsz, mondjuk 500 ft-ért kóla+chips. Nem ellenőrzik, mit viszel be (nincs is lehetőség ott popcorn-t vásárolni, bár van büfé/kávézó az épületben) és kicsit retro érzés, ahogy sziszeg a kóla meg csörög a zacskó a film alatt :D. Tessék, 1600 ft-ból voltál moziban a tesóddal. Persze néha várni kell a filmekre egy-két hetet vagy többet is, van, hogy le sem adják ott, de pl. a Die Hard 5 rendesen ment február 14-től, ahogy a nagy mozik is adták.


Nem tudom, hol élsz, de keress más lehetőségeket, nem csak a plázák mozijai léteznek. Nyilván nincs 5.1-es hangzás, meg 3D, de a filmek megérnek több 1000 forintot ezekért a szolgáltatásokért? Nyilván valamelyik igen, de ahhoz nagyon jónak kell lennie. Legutóbb a 2012-őt néztem meg a Plázában, azóta csak a Művészetek Házában voltam moziban.

2013. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a film kikerült a támogatott kategóriából.(Ami igaz, az igaz, hogy a mozik által játszott főleg amerikai filmek nem is sorolhatók a támogatandó hetedik művészeti ágba.)Tehát mint minden ipari terméket, ezt is meg kell fizetni.Amit hiányolok az olcsó, támogatott mozik, amelyek kizárólag minőségi filmeket forgalmaznának, játszanának. (Természetesen Budapesten egy pár található, de ezek sem olcsók.)
2013. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!