Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem egy filmcímben...

Németh István91 kérdése:

Tudnátok nekem egy filmcímben segíteni? Kedves Online Lévők! Én egy filmcímet keresek! Az alábbiakra emlékszem gyermek koromból.

Figyelt kérdés
Amerikai film, gyerekek játszanak benn. Az egyiküknek a családi ház udvarán, a föld alatt van egy bunkerja, ágyal, PC-vel, meg minden kommandós felszereléssel. A csapóajtó tetején egy rúgón kacsa van. Sokat mennek a közeli roncstelepre bandázni. Van valami intézet, ahová nagyon be akarnak jutni, és ott van egy férfi akinek robot lába v keze van. Ha a riasztó megszólal, ketrecek ereszkednek le a plafonról. A Végén, mikor felrobban az intézet, a srácok egy vízi csúszdán csúsznak át a kerítés alatt, és a dagi srác azt kiáltja hogy BANZÁJ! Ennél többet nem tudok, segítsetek! Előre is Köszi!

2013. jún. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A címe nem jut eszembe de biztosan Hulk jogán film
2013. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megtisztelő válaszod. Sikerült megtalálnom, a film címe: Külvárosi Kommandó 1991. :) Mégegyszer köszi, nagyon hálás és boldog vagyok!

István!

2013. jún. 29. 06:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!