Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy film amit még régebbe...

Volt egy film amit még régebben láttam, vki esetleg le tudná írni h mi a címe?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy azt hiszem angliában kitört vmi vírusfertőzés és ezért lekerítették egy nagy részét. A történet az evakuálás idején kezdődik és egy kislányt mutatnak akit kivisznek helikopterrel. Az evakuálás után előre ugrik a történet és a kislány már felnőtt, és azt már nemtom h miért de szerveznek egy csapatot és bemennek az elkerített részbe. Ott elkapják őket az ottmaradt emberek akik úgy élnek mint vmi barbár törzs. Utána onnan vhogy elmenekül a főszereplő, de utána pedig vmi várba kerül ahol további túlélők élnek, és végül találkozik mér pár emberrel akik bújkálnak a másik két csoport elől. A végén van egy autós üldözés is de már nem nagyon emlékszem h az h indul :D

A lényeg h am elég gagyi film de pont ezért jutott eszembe és nagyon szívesen megnézném még1X. Bocsi a hosszú szövegért de csak így tudtam leírni.

Ha esetleg vki tudja mire gondolok pls írja le a címét. Köszi


2013. jún. 23. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát, nekem erről a 28 nappal később ugrik be először, de nem vagyok benne biztos, hogy az.
2013. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Végítélet (Doomsday, 2008)
2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezaz :)))) köszi
2013. jún. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!