Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hannibal című film nagyon...

A Hannibal című film nagyon félelmetes?

Figyelt kérdés
Én nem igazán szeretem a nagyon félelmetes horrorokat, de aztmondják nagyon jó és kötelező darab. A története olvasás alapján tetszik, de nem szeretném hogy annyira félelmetes legyen mint az Átok / Tükrök.... Szóval 10-es skálán mennyire félelmetes?

2013. jún. 22. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs benne félelmetes, nem ijesztő egyáltalán (látványra semmiképp, ha erre vagy kíváncsi). De ha már megnézed, akkor ajánlom, hogy kezd A bárányok hallgatnakkal, majd a Hannibal és a Vörös sárkány. Történetileg nem ez az időrend, de a filmek ilyen sorrendben készültek el. Jó szórakozást! :)
2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem olyan 10/5. Filmnek tényleg jó de nem annyira félelmetes. Inkább undorító de azt néhol nagyon. De nézd csak meg, jó film:D
2013. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2013. jún. 22. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
mint film, tízből tizenegyes, ijesztés szempontjából meg maximum 4 :)
2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztő :) de a bárányok hallgatnakot nézd meg először :)
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Időrend sorrendben kezdtem el nézni... már nem akarok változtatni
2013. jún. 22. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem horror, hanem thriller. :) De amúgy nagyon jó film, ajánlom. :) És tényleg nem ijesztő.
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A műfaja pszicho-thriller :) Zseniális alkotás, egy zseniális főszereplővel! :) Mindenképpen nézd meg, nem ijesztő! Nincsenek benne 'majd bef*stam' jelenetek! :)

De ha már megnézed, én a következő sorrendet ajánlanám, hogy összefüggésben legyenek a dolgok:

-Vörös sárkány

-A bárányok hallgatnak

-Hannibál

Jó szórakozást, majd írd meg hogy tetszett ! :)

2013. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok megnéztem az összes részt nagyon tetszett, habár én időrendi sorrendben néztem. Tényleg nem fosatós de azért mikor a csávó agyát felvágja, és én közben pörköltöt eszem ... hát :D Hogy mondjam... :D De amúgy nagyon jó film... azon csodálkoztam hogy full unalmas a film, de annyira magával ragad hogy az egyszerűen hihetetlen. 10/9-es szerintem :)
2013. jún. 23. 19:07
 10/10 anonim válasza:
Idorendi sorrendben a voros sarkany az elso, aztan a baranyok hallgatnak es a hannibal azutolso...
2014. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!