Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Digimon Tamers Anime Vs Éjjel...

Digimon Tamers Anime Vs Éjjel Nappal Budapest?

Figyelt kérdés

Mostanság az huzott fell hogy Engem lededoztak mert egy Japán animéket nézzek , a magyar népbutitó Műsorok helyet.

20 éves vagyok és engem sokkal jobban lekött Például a Digimon , vagy a Dragon ball z.

Én az éjjal nappal budapest semmise se nézzem , az én szememben szánalmas hülyeség.

Aki nem ismeri itt a dragon ball z-ből egy részlet(Japán)

Én igy nézzem :)

http://www.youtube.com/watch?v=FcxIzpRso2U

3:13-tól kezdődik a harc :)

Itt meg khmm A híres tőkéletes műsor

http://www.youtube.com/watch?v=lBGfBw_XQqI



#Dragon Ball #Agybutitás
2013. jún. 20. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az éjjel nappal budapest egy sima lehúzás ... mű szarságok megjátszása ... buta tizenéveseknek való akik azt hiszik hogy inni meg drogozni meg ku*vázni menő ..


Ha animét akarsz nézni hát nézz . Ugyan az mint ha amerikai sorozatot néznél . Van pár anime ami bőven veri a sorozatok szintjét .

2013. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akik nem néznek animét,azok mindig lededózzák azt aki ilyen.Ne törődj vele.
2013. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajna csak rajz jut róla az eszükbe és egybőll mesére gondolnak. Valószinűlég még nem láttak egyetlen animét se. sok felnőtt anime létezik.


Én is inkább dragonballt néznék ek 44 résznél járok


Éjjel nappal budapest egy szarság gagyi -ikú elég hozzá.....

2013. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy Vegeta küldene rájuk 1 Big Bang attack-ot hogy Goku dobja rájuk a Genki Damat az ilyeneket megkéne ölni aztán feléleszteni a sárkány gömbökkel aztán megint megölni mert az FUN!
2013. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az mennyen rájuk Genki Dama , Giganto Gatling Gun , Pick , Final Getsouga Tensho , Megahyperszuper Rasengan , Ultimate Demon Gun , Spirit Gun Barage , Bungee Gum , Ittoryu Sanpya-Kurokujuu Pound Hou , Hissatsu Rokuren Mamushi Boshi
2013. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszókat! Igen egy hatalmas SuperKaioken Shunkaido Kamehameha!!!!!!!! :D
2013. jún. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!