Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a Cartoon...

Mi volt ennek a Cartoon Network-ös mesének címe?

Figyelt kérdés

Nem sorozat volt, hanem film.

Egy fiúról és egy lányról szólt. A lány valamilyen játék országból jött, és egy baba volt. Aztán átkerült a valóságba, és suliba kellett járnia. De a lényeg az volt hogy át kell juttatnia az ő világába egy fiút (talán egy zöld követ kellett megérintenie, nem tudom...)És nem a kiszemelt srác ment át vele, hanem egy olyan akit utált. Azután asszem robotfélékkel harcoltak a játékvilágban ahol a lány hercegnő volt. És persze a végén egymásba szerettek. Kb ennyire emlékszem...

2003-2008 körül ment. Nem tudjátok a címét?



2013. jún. 19. 17:17
 1/2 Pokkec válasza:
100%
Nem az amelyikben a csávó nagyon szeret gördeszkázni?A végén a sulijának az udvarában egy nagy magas robottal kell megküzdenie de úgy győzi le hogy ki veszi a robot hátulján az elemeket.
2013. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem az :D csak a címét nem tudom...:((
2013. jún. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!