Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Z Világháború (többit lent)?

Z Világháború (többit lent)?

Figyelt kérdés

Láttam ennek a filmnek az előzetesét, és teljesen olyan érzésem volt hogy de hisz mintha ilyen film már létezne, mint ha láttam volna.

És konkrétan pont azok a jelenetek miatt amiket mutattak.

Tudom volt a Legenda vagyok ami erre hasonlíthat de nem.

Konkrétan maguk a jelenetek tűntek úgy hogy mintha azok már egy filmben benne lettek volna.

Nem vagyok ennek a zombis témának a fanja, szóval nem nézek ilyen filmeket. Konkrétan amikor ott ömlenek a falról, meg amikor a rendőrt elcsapja valami, hát egy az egybe azaz érzésem volt, hogy de hisz ez a film nem lehet új, hisz tök ismerősök voltak a jelenetek, biztos hogy régi a film és valamikor láttam.

Sőt egyébként maga a cím is tök ismerős, mintha PC játék lett volna belőle vagy valami kisebb film. Tudom ez valami könyv adaptáció, de nem arra gondolok.

Sőt ez még csak nem is DejaVu érzés volt.


Vagy ez már csak az lehet, hogy már nem tudnak új látvány elemet kitalálni, mert valamilyen formában de más filmben ugyan ezek előfordultak és arra emlékeztet?



#Z világháború #z world war
2013. jún. 19. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a videó feltöltésének időpontját. Nagyon gyakori, hogy egyes felhasználók kamu előzeteseket gyártanak, pusztán a nézettség kedvéért. Régen én is láttam a War Z filmről hasonló előzeteseket, holott a filmet elvileg még forgatták.
2013. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
TV-ben láttam.
2013. jún. 19. 15:28
 3/4 anonim válasza:
Ez azé elég izéé hogy most van WarZ(játék) és most lesz 1 WarZ(film)!
2013. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JordanB válasza:
a WarZ(Z háború) egy online túlélő szimulátor de szerintem te a 28 héttel később film re gondolsz igaz az nem ilyen jó de 1x azt is meg lehet nézni
2013. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!