Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Heath Ledger hogy készült fel...

Heath Ledger hogy készült fel ilyen jó szerepre?

Figyelt kérdés
Miért viseltem meg Joker szerepe? a wiki szerint!

2013. jún. 19. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a kérdést.
2013. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapra bezárkózott egy hotelszobába (alaposan felkészült), forgatáson kívül is a helyszínen járkált, nem volt hajlandó rokonaival, barátaival máshogy beszélni, mint Joker. Ez egy idő után azért eléggé mély nyomot hagy az ember lelkére, mert bár fantasztikusan megalkotta Jokert, és valami hihetetlen az alakítása, a Oker által képviselt gondolatmenet nem egy könnyű eset.
2013. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Tény, hogy jól játszott Ledger, de azt tegyük hozzá, hogy ez egy elég hálás szerep, a pszichopata mindig az. Azon kívül láthattunk már sok zseniális alakítást, még jobbakat is, de most éppen ez lett a fiatalok kedvence. Azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy nem lenne ekkora hype az alakítása körül, ha nem halt volna meg.
2013. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan sikerült, de nagyon jó lett, kár hogy meghalt, szerintem ha nem halt volna meg akkor a következőkben is neki kéne játszania.
2014. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen beleélte magát a szerepébe, még naplót is vezetett a forgatás alatt!

A tényeket alátámasztja, hogy Ledgert többen is pszichiáterhez akarták küldeni a forgatás után, mondván túlságosan beleélte magát a szerepébe.


"Heath teljesen beleélte magát Joker karakterébe, beszélgetni se volt hajlandó önmagaként. Ha valaki mégis megpróbált vele normálisan beszélgetni, oda se figyelt rá.” - mondta el egy stábtag korábban a FoxNewsnak. "Sokszor még a szabadnapjait is a forgatáson töltötte, a frászt hozva mindenkire. A vége felé már többen is figyelmeztették, hogy túl sok, ahogy ezt csinálja, de úgy tűnt, addigra már minden kapcsolatát elveszítette a külvilággal".

[link]

2014. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!